Bývajte vonku s pohodlím interiéru. Bioklimatický pergolový systém BALI s naklápacími lamelami a inteligentným, patentovaným ovládaním kombinuje aerodynamický dizajn s praktickými funkciami ako osvetlenie, reproduktory. Tento ocenený dizajn a plne personalizovaný dizajn získal medzinárodnú cenu Red Dot Design Award.

Prezentácia BALI

Každá pergola je vyrobená na zákazku. Vyberte si jednu z obľúbených štandardných farieb (biela, čierna alebo antracitovo šedá) alebo dokonca inú farbu RAL.
Zákazníci, ktorí chcú teplejšie tóny, si môžu vybrať z lamiel s dreveným efektom zabudovaných do strešnej konštrukcie, ktoré je možné otáčať až do 135 stupňov.

Patentovaný a inteligentný riadiaci systém (voliteľné) vypočíta ideálnu polohu lamiel a nakloní ich správnym smerom. Tieto nastavenia môžete zadať aj vo svojej vlastnej aplikácii.
Pomocou smartfónu môžete ovládať LED/RGB osvetlenie, kúrenie, reproduktory a ZIP tienidlá.

Voliteľné dekoratívne bočné steny k produktu, ktoré prispievajú k vytvoreniu prirodzenej mikroklímy, sú k dispozícii na požiadanie. Objavte širokú škálu bočných stien,
ako sú vetruodolné tienidlá ZIP, posuvné drevené rolety Thermowood a posuvné sklenené steny.

Ak hľadáte špeciálne navrhnuté bočné steny pre bioklimatický pergolový systém BALI, odporúčame otočné Lamelové bočné steny s vertikálnymi lamelami a vstavaným RGB/LED svetlom.

Tento bioklimatický pergolový systém môže stáť v záhrade ako úplne samostatný prvok, môže byť zabudovaný do existujúcej časti stavby, alebo môže byť inštalovaný aj k stene.

Technické vlastnosti:

1 modul max. šírka: 4,5 m, max. hĺbka: 6,4 m, max. výška: 3m

Aké má výhody?

Vďaka vstavaným Bluetooth reproduktorom, zásuvkám a nabíjacím bodom v stĺpiku nôh je bioklimatický pergolový systém BALI tým pravým miestom pre vás! Premeňte svoju pergolu na vonkajšie kino a premietajte na plátne svoje obľúbené filmy, seriály alebo športové podujatia. Infračervený ohrev udrží každého v teple.