Bioklimatická pergola Ciprus nám umožňuje vychutnávať si čerstvý vzduch celý deň. Výborne pasuje do modernej architektúry našej doby. Vďaka inovatívnej technológie funguje ticho a zabezpečuje nerušený odpočinok.

Prezentácia pergoly CIPRUS

Pri plánovaní série Ciprus, najväčšiu prioritu dostali bezpečnostné funkcie. Počas extrémneho počasia chráni pred vetrom, dažďom a škodlivým žiarením, čím zachováva nový vzhľad našej terasy. Moderný Ciprus obstane aj medzi novými módnymi smermi, keďže jeho dizajn pasuje do minimalistických domácností, alebo k domom škandinávskeho štýlu. Medzi Sunwood produktmi sa najviac podobá na Bahamu, rozdiel nájdeme iba v rozmeroch a v nepohyblivých lamelách.

Krídlové lamely pergoly Ciprus boli vyhotovené z hliníka a je ich možné otáčať v 110 stupňoch. Sú pripojené k vnútornému motoru, takže ich používanie je úplne tiché. Pohyblivé lamely zabezpečujú to najvhodnejšie zatienenie celý deň a prirodzené prúdenie vzduchu. Čas trávený pod pergolou je možný aj večer, vďaka LED svetlám, ktoré sú vstavané do pergoly.

Má veľkú rolu v tom, aby priblížila ľudí k prírode. Aj počas zatienovania si môžeme vychutnávať prirodzené svetlo a čerstvý vzduch. Terasu alebo iné rôzne vonkajšie priestory môžeme pomocou Ciprus urobiť modernými, unikátnymi a viacfunkčnými. Vďaka vysokej technológie výrobcu dostaneme štýlový systém s ktorým si môžeme užívať blízkosť prírody maximálne.

Aké má výhody?

Ciprus je možné umiestniť hocikde, jeho moduly sa vyrábajú v individuálnych rozmeroch. Najväčšia Ciprus pergola je 4,5 metrov široká a 8 metrov dlhá. Vďaka adaptívnej inštalácie je ju možné postaviť hocikde okolo domu. Môže sa postaviť v záhrade ako samostatná časť, alebo je možné ju postaviť k stene či vstavať do časti budovy.