Pergola IBIZA I. zabezpečuje maximálnu ochranu a ponúka alternatívne riešenie na doplnenie už existujúcich strešných a oceľových konštrukcií.

Prezentácia IBIZA I.

Dosiahla zadelenie do 11-ej skupiny podľa Beaufortovej stupnice. To znamená že vydrží aj vietor s rýchlosťou 117 km/h. Odolá aj iným extrémnym podmienkam, ako krupobitie a intenzívny dážď. Reprezentuje vysokú kvalitu, pozostáva z profilov z extrudovaného hliníka 6063. Je vodotesná, vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, takže má dlhú životnosť.

Technológia IBIZA I.

Je úplne ohňovzdorná a vodotesná, je dostupná vo farebnej alebo bezfarebnej verzii. Ochranu pred extrémnym počasím zaručuje aj akrilový náter. Tento náter taktiež zabezpečuje ľahké čistenie a odolnosť voči znečisteniu. Látka je odolná, nezmení sa ani kvôli extrémnemu počasiu.

Pre každý Sunwood produkt je charakteristické, že sa vyrábajú so Stormguard Soft Touch ochranou pre kraje. Táto ochrana pozostáva z elastickej a mäkkej látky. Vďaka Soft Touch ochrane strecha nepremokne ani pri intenzívnom daždi a chráni súčasti ktoré sú citlivé na vodu.

Pergola IBIZA I. patrí medzi najkvalitnejšie produkty na trhu. Vďačí to aj svojmu dizajnu, ktorý jej zabezpečil miesto medzi prvými produktmi na svetovom trhu.

Vodotesnosť IBIZA I.

Vďaka veľkej konštrukcie je tento tieniaci systém schopný pokryť aj plochu veľkosti 65 metrov štvorcových. To znamná že konštrukcia môže dosiahnuť 13 metrovú dĺžku. IBIZA I. má profily s rozmermi 54x135mm, ktoré sú vyrobené pomocou najmodernejšej technológie a Water Guard doplnkami. Systém je možné pripojiť k rôznym štruktúram ľahko. Stopercentnú vodotesnosť môžeme dosiahnuť pomocou pripájacieho systému Storm Channel.

Ďiaľkové ovládanie IBIZA I.

V modernej dobe dáme čokoľvek za pohodlné riešenia. Ďiaľkové ovládanie nám zaručuje ľahké a rýchle zatienenie s technológiou SOMFY. Tieniaci systém sa pohybuje maximálnou rýchlosťou 34RPM. Okrem toho ovládanie disponuje ešte LED-TEC svetelným systémom s ktorým môžeme nastaviť intenzitu svetla.

Tento tieniaci systém má veľkú zaťažiteľnosť, jeho fungovanie zabezpečuje osemkolesový pohon Suntech F3. Systém má 600 kilogramovú nosnosť po jednom, trojvrstvový priehradový systém a časovač. Pohyb konštrukcie vykonáva viac káblov z nehrdzavejúcej ocele, ktoré by dokázali pohybovať aj s 966 kilogramovou konštrukciou. Šesťstupňové nastavenie sklonu zabezpečuje výborný odvod dažďa.