DOMINIKA je najdlhší otvárateľný bioklimatický systém na svete s otvorom až 9 metrov!
Najmodernejší bioklimatický systém hliníkovej pergoly, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky vo vonkajších obytných priestoroch.

Prezentácia : DOMINIKA

Poskytuje dokonalú ovládateľnosť vďaka jednoduchým otváracím a zatváracím prvkom. Automatizované otočné lamely umožňujú prirodzené prúdenie vzduchu.
Vďaka výsuvnej funkcii je obloha voľne viditeľná, je možné maximálne využitie denného svetla.

Do lamiel je možné použiť aj izolačnú penu, ktorá umožňuje účinnejšiu tepelnú a zvukovú izoláciu.

Systém je možné vizuálne obohatiť o elegantné osvetlenie Hidden Led Stripe a RGB, ktoré je možné nastaviť tak, aby vyhovovalo aktuálnej nálade používateľa.

Pri šírke 4,5 metrov je možné ho predĺžiť do hĺbky 9 metrov, čo z neho robí ľahko realizovateľné inteligentné riešenie, najmä pre pozdĺžne umiestnenie.
Ak je šírka 7 metrov, hĺbka môže byť až 6 metrov. Toto ponúka efektívne riešenie na pokrytie väčších komerčných plôch.

Aké má výhody?

DOMINIKA má štýlovú líniu. Vyzerá esteticky príjemne s ostatnými doplnkami. Moduly sa vyrábajú v individuálnych prevedeniach, a to až do šírky 7 m a hĺbky 9 m. Jedná sa o flexibilné integračné riešenie pre existujúce, funkčné budovy. Je možné navzájom spojiť viac modulov a vytvoriť tak ešte väčšie tienenie.

Je navrhnutý tak, aby poskytoval dokonalú ochranu a relaxáciu vo vonkajších obytných priestoroch.
Systém ponúka jedinečne flexibilné riešenia. Je tiež dokonalým riešením na zatienenie veľkých priestorov a rôznych dizajnov, ako sú reštaurácie, terasy, súkromné alebo komerčné balkóny.