Pergola Capri je možné objednať v unikátnych rozmeroch. Je perfektná voľba pre tých, ktorý majú radi čisté formy a moderný štýl. Je to najmoderňejšia bioklimatická pergola a tieniaca technika. Prináša maximálne pohodlie a kľudné odpočívanie.

Prezentácia Capri

Capri je ideálna pergola, ako súčasť domu alebo samostatne v záhrade. Dizajn stojí blízko k minimalistickému štýlu. Moderná technológia zabezpečuje bezpríkladný zážitok z relaxácie.

Chráni pred škodlivým žiarením a extrémnym počasím, dodáva vysoký stupeň tieniacej techniky. Jeho vstavaný moderný svetelný systém zabezpečuje tú najlepšiu relaxáciu hocikedy. Svetlá žiaria v každej farbe dúhy, systém RGB LED nám zabezpečí osvetlenie, ktoré pasuje k našej nálade. Môžete si zvoliť bledú zelenú, alebo silnú červenú, intenzitu môžete ľubovolne nastavovať. Nájdete to vhodné osvetlenie pre vonkajšiu party alebo na kľudné čítanie tiež.

Aké má výhody?

Aj Capri je vyrábané v osobitných rozmeroch. Maximálne môže byť 5,5 metrov široké a 8 metrov vysoké. Okrem týchto rozmerov si zákazník môže vybrať hocijaký formát, ktorý je menší. Vďaka adaptívnej inštalácie je ho možné postaviť hocikde v záhrade, alebo vstavať do domu, či vedľa steny.

Moderná pergola Capri kombinuje inovatívnu a pokrokovú technológiu, vďaka čomu vonkajšie terasy pozdvihol do nových výšok. Systém zabezpečuje prirodzené svetlo a vhodný tieň, takže pod pergolou si môžeme vychutnávať odpočívanie hocikedy, aj cez noc.