Luna je atraktívna, zaťahovacia pergola, ktorá zabezpečuje maximálne pohodlie na čerstvom vzduchu. Ponúka aj rozličné riešenia pri pokrývaní už existujúcich strešných konštrukcií.

Prezentácia Luna

Podobne k technológii EVA, aj profily Luna boli vyrobené z extrudovaného hliníka 6063. Tiež dostali práškové lakovanie ktoré tuhne na teplo. Takto odolajú aj extrémnemu počasiu. Ostatné súčiastky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Ako väčšina Sunwood pergôl aj Luna získala na Beaufortovej stupnici číslo 11, čo znamená že odolá aj vetru s rýchlosťou 117 km/h. Je jedna z najväčších pergôl, môže dosiahnuť aj rozmery vo výške 130 metrov štvorcových. Profily disponujú rozmermy 110x160mm a prichádzajú s Water Guard súčiastkami, ktoré zaručujú ľahkú inštaláciu k inej štruktúre. Tienidlo je schopné spojiť viac systémov, vďaka Storm Channel pripájacieho systému. Kvalitný materiál zaručuje stopercentnú vodotesnosť.

Tento tieniaci systém má veľkú zaťažiteľnosť, jeho fungovanie zabezpečuje osemkolesový pohon Suntech F3. Systém má 600 kilogramovú nosnosť po jednom, trojvrstvový priehradový systém a časovač. Pohyb konštrukcie vykonáva viac káblov z nehrdzavejúcej ocele, ktoré by dokázali pohybovať aj s 966 kilogramovou konštrukciou. Šesťstupňové nastavenie sklonu zabezpečuje výborný odvod dažďa.

Membrána je ohňovzdorná a vodotesná. Vyrába sa v Nemecku vo farebnej a bezfarebnej verzii. Odoláva náhlym zmenám teploty, znečisteniam a iným účinkom. Povrch dostáva akrilový náter, ktorý zabezpečuje ľahké čistenie.

Vďaka ochrany krajov Stormguard Soft Touch zabezpečuje celkovú ochranu pre zákazníkov. Nepremoká ani v prípade extrémneho počasia, takže odpočinok môže pokračovať aj v búrke. Stormguard chráni aj tie doplnky, ktoré by boli citlivé na vodu.