Pergola IBIZA II je sofistikované a komplexné riešenie. Je zaťahovacie tienodlo, ktoré zabezpečuje vhodné prepojenie medzi strešnými a oceľovými konštrukciami.

Prezentácia IBIZA II

Odoláva rôznemu počasiu, okrem iného aj vetru s rýchlosťou 117 km/h. V Beaufortovej stupnici dosiahla 11 stupeň.. Krupobitie a intenzívny dážď taktiež neznamená problém.

Kvôli jednoduchému spájaniu profily IBIZA II sa vyrábajú v rozmeroch 80×125 mm. Sú to kvalitné profily z extrudovaného hliníka 6063, ktoré dostanú náter z práškového lakovania ktoré tuhne na teplo. Práve preto vydrží aj extrémne počasie. Ako doplnok používajú aj Water Guard súčiastky. Najväčšia plocha, ktorú IBIZA II pokryje, je 91 metrov štvorcových, čo znamená, že dĺžka môže dosiahnuť aj 13 metrov.

Vďaka dizajnu IBIZA II je možné spojenie aj viacerých systémov. Pomocou Storm Channel je možné dosiahnuť stopercentnú vodotesnosť. Dlhú životnosť pridávajú aj súčiastky z nehrdzavejúcej ocele.

Technológia IBIZA II

Operácia je už dnes zásadná otázka. V modernej dobe tienidlá musia disponovať dialkovým ovládaním, kvôli pohodlnému fungovaniu. Aj motor IBIZA II série je postavený na technológiu SOMFY, ktorá sa pohybuje rýchlosťou 34RPM. Tieniaci systém sa pohybuje maximálnou rýchlosťou 34RPM. Okrem toho ovládanie disponuje ešte LED-TEC svetelným systémom s ktorým môžeme nastaviť intenzitu svetla.

Tento tieniaci systém má veľkú zaťažiteľnosť, jeho fungovanie zabezpečuje osemkolesový pohon Suntech F3. Systém má trojvrstvový priehradový systém a časovač. Pohyb konštrukcie vykonáva viac káblov z nehrdzavejúcej ocele, ktoré by dokázali pohybovať aj s 966 kilogramovou konštrukciou. Šesťstupňové nastavenie sklonu zabezpečuje výborný odvod dažďa.

Dôležité je aj vonkajší kryt. Membrána IBIZA II sa vyrába v Nemecku, je ohňovzdorná a vodotesná. Výborná kvalita dodáva výdrž a odolnosť voči znečisteniu. Kvôli ľahkému čisteniu má akrilový náter. Látka je odolná voči obvyklým účinkom.

Aj IBIZA II disponuje s ochranou Stormguard Soft Touch, ktorá zabezpečuje vodotesnosť aj pri búrke a ochráni súčiastky, ktoré sú citlivé na vodu. Keďže systém je zaťahovací, hliníkový príklop ochraňuje pred škodlivými účinkami.

Pergola IBIZA II reprezentuje výrobcu medzi najkvalitnejšími produktmi na trhu, vďaka vysokej kvalite. Je medzi prvými na svetovom trhu.