Pergola Bahama je tienidlo s výborným automatizovaným systémom a moderným dizajnom – bioklimatická pergola s otočnými lamelami a výsuvnou strechou.

Prezentácia pergoly BAHAMA

Vysoká kvalita a moderný dizajn. Bahama výborne reprezentuje tieto vlastnosti. Inžinieri  tentoraz vysnívali takú konštrukciu, ktorá je vhodná pre domácnosti alebo pre každé vonkajšie použitie. Či už je reč o zasnežnej krajine alebo o hviezdnatej oblohe cez leto, pod pergolou Bahama môžeme vychutnávať oba.

Ako aj pri väčšine tienidiel, aj u Aerolux je dôležitá ochrana pred extrémnym počasím. Chráni pred škodlivým žiarením, vetrom a dažďom tak, aby sme mohli užívať pokojné momenty na terase.

Aké má výhody?

Príjemné chvíle môžu byť ešte príjemnejšie vďaka komplexnému osvieteniu. Aerofoilné lamely sa môžu doplniť HDD LED svetielkami. Na časti konštrukcie môžu byť namontované LINE LED pásmi, bočné panely sú doplnené skrytými SOFT LED svetlami. Vďaka nim máme k dispozícii mnoho kombinácií. Sú vhodné na party, alebo aj k čítaniu. Farbu a silu osvetlenia môžeme ľubovolne nastaviť k nálade danej situácie.

Pergola Bahama je výborná voľba pre reštaurácie, hotely a kaviarne, keďže reprezentuje profesiálnu kvalitu a je k dispozícii v rôznych rozmeroch a verziách.