Hľadáte moderné a spoľahlivé tienidlo? Vyberte si zaťahovací systém IBIZA III! Zaručuje bezpečné a flexibilné riešenie na zatienenie medzi už existujúcami strešnými a oceľovými konštrukciami.

Prezentácia IBIZA III

Aj meno IBIZA III prezradí, že sa jedná o delikátne a elegantné tienidlo z kvalitných materiálov. Ohľadom výroby sú používané profily z extrudovaného hliníka 6063, takisto ako u iných produktov Sunwood. Tieto profily disponujú tiež náterom z práškového lakovania, ktoré tuhne na teplo. Takto môže odolať aj extrémnemu počasiu. Aj doplnky reprezuntujú tú najvyššiu kvalitu. Životnosť garantujú súčiastky z nehrdzavej ocele. Na Beaufortovej stupnici dosiahol IBIZA III stupeň 11, čo znamená že odolá aj vetru rýchlosti 117 km/h.

Profily sú vyrobené v rozmeroch 110×160 mm a doplnené súčiastkami Water Guard. To znamená, že ak chcete konštrukciu pripojiť k inej, už existujúcej konštrukcii, nebudete mať problém. Je schopná pokryť aj plochu s rozmerom 130 metrov štvorcových. Pripájací systém Storm Channel umožňuje pripojenie k iným konštrukciám tak, aby zachovali stopercentnú vodotesnosť.

Ľahkú a pohodlnú prevádzku umožňuje aj diaľkové ovládanie. Aj táto pergola používa technológiu SOMFY. Zatienenie je možné s rýchlosťou 34 RPM. Suntech IBIZA III je možné inštalovať s LED-TEC svetelným systémom, takže ho môžeme používať bez problémov aj v noci. Aktuálne nastavenie svetla môžeme riadiť ľahko, pomocou prepínača.

Pohon vykonáva osemkolesový systém Suntech F3. Hmotnosť konštrukcie môže mať viac ako 966 kg, pohybuje sa pomocou trojvrstvového priehradného systému, časovača a nehrdzavejúcich oceľových káblov. Systém okrem toho disponuje aj šesťstupňovým nastavením sklonu, čo je dôležité pri odvodu dažďa.

Membrána IBIZA III sa tiež vyrába v Nemecku, odolá aj extrémnym okolnostiam. Je ohňnovzdorná a vodotesná. Existuje vo farebnom a nefarebnom prevedení. Látka disponuje akrilovým náterom, ktorý zabezpečuje výdrž a chráni proti znečisteniam a zmenám teploty. Takisto je ju ľahké čistiť.

Ak je tienidlo mimo prevádzky, netreba sa obávať o kvalitu. Systém je zaťahovací a chráni ho hliníkové prístrešie. Stormguard Soft Touch pridáva ešte väčšiu ochranu. Vďaka flexibilnej a mäkkej látky pergola nepremoká.

IBIZA III vďačí svojej poprednej pozícii na svetovom trhu inovatívnosti a dizajnu. Táto kombinácia prináša vyššiu úroveň pri vychutnávaní času vonku.