Hľadáte perfektné riešenie pre tienidlo na doplnenie medzi existujúcimi strešnými a oceľovými konštrukciami? Čítajte ďalej a spoznajte zaťahovacie tienidlo Pure.

Prezentácia Pure

Pri výrobe pergoly Pure boli používané vysokokvalitné materiály. Profily boli vyrobené z extrudovaného hliníka 6063, ktorý bol natreté práškovým lakovaním ktoré tuhne na teplo. Je potrebné k tomu, aby pergola zabezpečovala vysokú ochranu pred vonkajšími účinkami. Výrobca nepriehladol ani kvalitu ostatných súčiastok. Životnosť konštrukcie zabezpečujú súčiastky z nehrdzavej ocele.

Pure má úzke profily s rozmermi 54×135 mm. Profily sú doplnené časťami Water Guard, aby sa mohli ľahko namontovať k iným štruktúram. Konštrukcia je grandiózna, existuje aj s 13 m rozmermi. Pokryje plochu s rozmermy 130 metrov štvorcových. Storm Channel pripájací systém zaručuje stopercentnú vodotesnosť aj v prípade kombinovania s iným systémom. Na Beaufortovej stupnici Pure dosiahol 11 stupeň, čo znamená že vydrží aj vietor s rýchlosťou 117 km/h.

Základ systému je osemkolesový pohon Suntech F3. Spolupracuje s časovačom a trojvrstvovým priehradovým systémom. Tieto tri komponenty hýbu s kompletnou konštrukciou, ktorá môže dosiahnuť aj hmotnosť 966 kg. Aj Pure disponuje so šesťstupňovým nastavením sklonu, čo je dôležité pri odvode dažďa.

Motor Pure funguje na dialkové ovládanie, ktoré je založené na európskej technológii SOMFY. To zabezpečuje rýchlu prevádzku tienidla, čo znamená rýchlosť 34 RPM. Existuje možnosť inštalácie LED-TEC svetelného systému na diaľkové ovládanie. Týmto spôsobom sa dá Pure nastaviť, aby zabezpečoval svetlá primerané k nálade.

Výrobca sa pripravil aj na intenzívny dážď a výchrice. Pure je vyrobený s ochranou krajov Stormguard Soft Touch, ktoré sú doplnky z flexibilnej a mäkkej gumy. Vďaka týmto doplnkom je možné vyhnúť sa premoknutiu.

Membrána je ohňovzdorná a vodotesná. Vyrába sa v Nemecku vo farebnej a bezfarebnej verzii. Odoláva náhlym zmenám teploty, znečisteniam a iným účinkom. Povrch dostáva akrilový náter, ktorý zabezpečuje ľahké čistenie. Po zaťahovaní pergolu chráni silné hliníkové prístrešie.

Pergola Pure láka zákazníkov dizajnom a spoľahlivosťou. Aj tento produkt sa dostal do vedúcej pozície na svetovom trhu.